Gdzie najlepiej wypoczniesz w Beskidach?

Kompleks Beskid może pochwalić się znakomitą lokalizacją. Usytuowany jest w malowniczej miejscowości Spytkowice, u podnóża stoku narciarskiego, opodal słynnego uzdrowiska Rabka-Zdrój, w którym znajduje się Rabkoland z Muzeum Orderu Uśmiechu. Znakomity dojazd umożliwia bliskość drogi głównej Rabka-Chyżne. Dystans obiektu do Krakowa wynosi zaledwie 80 km, do Zakopanego zaś jeszcze mniej – 50 km.

Poza stokiem narciarskim oraz bogato wyposażonymi, komfortowymi pokojami na gości czekają jeszcze inne atrakcje. Takie jak strefa wellness, z basenem, salonem urody i zapleczem rehabilitacyjnym. Udogodnienia, jak sala konferencyjna, a także restauracja, serwująca wykwintne dania, karczma, w której można skosztować tradycyjnych góralskich specjałów, z zapierającym dech w piersiach widokiem na góry, znakomita na organizację wesel czy przyjęć okolicznościowych oraz klimatyczny grill umiejscowiony w szałasie.

Turystyka w górach dla osób, które cenią aktywny wypoczynek jest tutaj wyjątkowo bogata w możliwości. W pobliżu hotelu przebiega słynny Szlak Papieski. Rozległe obszary można przemierzać zarówno pieszo, jak i na rowerze. Niedaleko znajdują się też interesujące miejsca, takie jak Muzeum Górali i Zbójników, park miniatur oraz minizoo. Ani dorośli, ani dzieci nie mogą z pewnością narzekać na nudę.

To centrum biznesowe w górach doskonale nadaje się na organizację różnego rodzaju konferencji, szkoleń, prezentacji, bankietów czy wyjazdów integracyjnych. Klimatyzowana i bogato wyposażona sala konferencyjna może pomieścić nawet 80 osób. Do dyspozycji gości pozostają m.in. bezpłatny internet bezprzewodowy, telewizor, odtwarzacz DVD, projektor, rzutnik i tzw. flipcharty.

W tak komfortowych warunkach uczestnicy zjazdu mogą w zupełności skoncentrować się na meritum zagadnień biznesowych. Podczas przerwy zaś mają możliwość skosztować pysznej kawy lub wyjść na taras, aby odetchnąć pełną piersią górskim powietrzem.

Mało jest w polskich górach obiektów, które zapewniają tak kompletną ofertę. Do kompleksu Beskid w Spytkowicach można pojechać zarówno na urlop z rodziną, by pozjeżdżać na nartach, aby pochodzić lub pojeździć po górskich szlakach, jak również poddać się zabiegom upiększającym czy rehabilitacji.

To również doskonała baza wypadowa, jeśli planuje się zwiedzanie również większej liczby miejscowości. Szczególnie Krakowa, Zakopanego i Rabki-Zdrój. Przepiękne widoki, czyste górskie powietrze działają na każdego bardzo pozytywnie. W takich warunkach można się dotlenić, odstresować i zrelaksować za wszystkie czasy.