Z pasji do sportu

Początkowo zaczęliśmy się interesować sportem przez wzgląd na zdrowie naszego syna. Dziś nie jest to już konieczność, ale prawdziwa pasja. Kochamy uprawiać sport, a ponieważ mamy dużą wiedzę na ten temat wszystkie aktywności fizyczne jakie podejmujemy, podejmujemy rodzinnie wraz z trójką naszych dzieci. Sport stał się sposobem życia całej naszej rodziny, często też znajomi zwracali się do nas z prośbami o radę, gdy ich dzieci nie chciały uprawiać sportu lub gdy chcieli sami zacząć go uprawiać.

W pewnym momencie nasz dom stał się poradnią sportową, dla wszystkich, którzy chcieli rozpocząć uprawianie sportu. Postanowiliśmy więc, że stworzymy bloga, na którym podzielimy się swoją wiedzą nie tylko ze znajomymi i znajomymi znajomych, ale także z całym światem (a przynajmniej tą jego częścią, która mówi po polsku).

Nie jesteśmy profesjonalnymi dietetykami czy trenerami personalnymi, ale walka o zdrowie naszego syna uczyniła z nas ekspertów w obu tych dziedzinach. Nasza wiedza to nie tylko tomy przeczytanych książek, ale także obserwacje i zasady stosowane w praktyce. Zasady, które uratowały zdrowie naszego dziecka.